• Poštovné - doporučená zásilka České pošty při objednávce nad 1500,- Kč ZDARMA !
  • K nákupu nad 3000,-  dárek !

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 259,00 Kč (10,58 EUR)
naše cena 3 550,00 Kč (145,02 EUR)

KONTAKTY

Mediderm
Nádražní 386
Tlumačov 76362
napište nám
MUDr.Petra Gelnarová
IČ 87445719 DIČ CZ6959184122

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 433,00 Kč (17,69 EUR)
naše cena 489,00 Kč (19,98 EUR)
naše cena 569,00 Kč (23,24 EUR)


 

 

SEO webu sledují SEO nástroje.cz

TopSites.cz

NajduZboží.cz


TIPY V PÉČI O PLEŤ
Péče o pleť na podzim

 

 

 

Podzim je období charakterizované především výraznými teplotními rozdíly. Ve dne se teplota vzduchu podobá létu, ale noční a ranní teploty mohou dosáhnout i bodu mrazu. Rozdíl v teplotě vzduchu větší než 20 st. představuje pro pokožku extremní zátěž. V zimě jsme na nízkou teplotu připraveni a častěji používáme ochranné krémy. Na podzim však tuto zátěž nečekáme.


Kladnou stránkou tohoto období v našich zeměpisných šířkách je malé množství škodlivého slunečního záření. Pokud netrávíme celé dny venku a nevystavujeme se slunci, je podzim jediné období, kdy se i bez fotoprotekce nemusíme bát výraznějšího poškození kůže UV zářením. Význam fotoprotekce tedy klesá. Jiná situace nastává v zimě, kdy je roziko výrazně větší díky přítomnosti sněhu, který zesiluje účinek dopadajících UV paprsků

Ačkoli máme podzim spojený s deštěm a plískanicemi, pravdou je, že je to nejsušší roční období. To je velmi neštastné, protože naše pleť potřebuje po letním opalování získat zpět optimální hydrataci.

Podzim tedy charakterizuje :

  • prudká změna teplot
  • nízká průměrná denní vlhkost
  • snížení rizika poškození pleti UV zářením

 

Doporučení v péči o pleť na podzim přípravky SynCare

Odlíčení:

I čištění by mělo pleti na podzim přinášet určitou míru hydratace .  Pro dolíčení doporučujeme Čistící gel ( 156) nebo Pleťové čistící a odličovací mléko ( 171). Zbytky stíráme Tonikem hydratačním ( 151) nebo u mastnější pleti Tonikem zmatňujícím (152). Pro šetrné odlíčení očí použijeme Micelární odličovač (154), který můžeme použít i na voděodolné řasenky. U citlivé pleti lze pro odlíčení použít Micromassage magic Eyes oční gel ( 153)

Zbavte se pigmentových skvrn

Podzim je tím nejvhodnějším obdobím roku, kdy se můžeme zbavit nežádoucích pigmentací, které se nám v létě vytvořily po nadměrné expozici slunečnímu záření. Z nabídky SynCare doporučujeme především White Action depigmentační krém(110),který  účinně zesvětluje pigmentovou skvrnu do úrovně přirozené barvy pokožky. Pro mastnější pleť se sklonem k akne je vhodné použití GlycoHYAL G10 AHA zjemňující emulze (555), která nejen sjednocuje pigment, ale i omezuje tvorbu mazu.

 

Séra s omlazujícím účinkem pro podzimní péči:

Po letním období je každá pokožka narušená mírou slunečního svitu. Nyní je tedy správný čas na omlazující kůry a to nejen u zralé pleti.

Z nabídky Syncare doporučujeme:

Sérum intenzivní hydratační kolagenové ( 135), Derma botexin sérum ( 146), Sérum povzbuzující s koenzymem Q10 (102), Sérum mořské liftingové (302)

Z řady ampulárních sér můžeme použít:

Cellular hydrating (3115), Retinal C firming ( 3119), Longevity maris Collagen ( 3120)

Účinná hydratace maskami SynCare:

Ze široké palety masek SynCare volíme na podzim ty, které ovlivňují především hydrataci. U výrazně suché pleti doporučujeme Hydratační masku zjasňující (303). Velmi dobrou zkušenost máme s AHA GlycoHYAL G8 omlazující maskou ( 554)  Snáší ji i středně citlivá pleť a kromě omlazení přináší pokožce i už zmiňované sjednocení pigmentu. Pro projasnění pleti použijeme nejlépe OXYGENIA O2 - krémovou liftingovou a oxygenační masku (157).


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ