ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 459,00 Kč (19,30 EUR)
naše cena 2 120,00 Kč (89,15 EUR)


 

 

SEO webu sledují SEO nástroje.cz

TopSites.cz

NajduZboží.cz


Tipy v péči o pleť » Péče o pleť na JAŘE

Péče o pleť na jaře

Co jaro pro naši pleť znamená?

Profesor dermatologie Pensylvánské university Briggs tvrdí:

"Jaro je nejzáludnějším ročním období. Je v něm vše, co má i léto. Slunce většinou již dlouho svítí, tepla bývá dostatek a tak nás to láká si prostě vyjít bez náležité ochrany. Jenže pozor! Po zimě nejsou náš organismus ani naše kůže dostatečně aklimatizovány. Proto nám první jarní slunce může kůži nejen poškodit, ale ukazuje se, že právě prudká změna teploty a ostrý jarní svit mohou být smrtícím koktejlem pro tvorbu kolagenu, protože aktivují skupinu enzymů, které ho rozkládají."

V zimě si většinou kůži chráníme. Jsme poučeni, co nám může mráz způsobit. Bohužel na jaře ochranné přípravky náhle vynecháme a výsledek se rychle dostaví ztrátou elasticity a hydratace pleti. Proto za nejdůležitější v jarním období pokládáme dobrou úroveň ochrany pokožky včetně fotoprotekce, hydrataci pleti a aktivní působení proti jejímu stárnutí.

Pokud má Vaše pokožka sklon k pigmentovým skvrnám, je nutné začít používat opalovací ochranné přípravky s vyšším ochranným faktorem (SPF 20-50). V ostatních případech postačí běžný denní krém, vždy však s kvalitním  UV filtrem.

.

Jaké přípravky na jaře používat?

Odlíčení a čištění pleti

.

Ochrana pokožky s fotoprotekcí

.

Masky pro jarní období


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

MDhkNjM