ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 1 780,00 Kč (73,37 EUR)
běžná cena 309,00 Kč (12,74 EUR)
naše cena 280,00 Kč (11,54 EUR)
běžná cena 493,00 Kč (20,32 EUR)
naše cena 419,00 Kč (17,27 EUR)

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


 

 

SEO webu sledují SEO nástroje.cz

TopSites.cz

NajduZboží.cz


Tipy v péči o pleť »
Tinosorb S


Srpen se blíží ke konci a začátek školního roku už klepe na dveře. Nicméně venku stále svítí sluníčko, teploty se šplhají směrem nahoru a přichází babí léto. Není radno slueční záření podceňovat ani v září. Proto jsme si pro vás v dnešním článku připravili povídání o další kosmetické surovině - Tinosorb S.

Molekula Tinosorb S

Tinosorb S byl vyvinutý německou firmou BASF - jednou z největších farmaceutických společností světa. Jedná se u UV filtr s velmi širokým spektrem účinku. Chemicky náleží Tinosorb S do rodiny hydroxyfenyltriazinů. Není bez zajímavosti, že tyto látky se dnes stále častěji využívají i jako UV absorbéry šatů, zajišťující jejich barevnou stálost. Jejich výhodou je mimořádná stabilita. Velmi neochotně s čímkoli reagují. To je výhodné nejen pro oděvy, ale především pro kůži člověka.

V kosmetice se dlouho používaly jen dva typy UV filtrů - chemické a fyzikální. Chemické filtry zpravidla velmi dobře filtrují UVA i UVB záření, ale nezřídka způsobují podráždění nebo alergické reakce. Fyzikální filtry jsou výborně tolerovány kůží, ale ve vyšších koncentracích působí na kůži bílý efekt. Tinosorb S spojuje výhodné vlastnosti chemických a fyzikálních filtrů. Nezpůsobuje alergie, nemá toxické účinky, ale současně filtruje UV záření v celém spektru UVA i UVB. Jedná se o nejúčinnější kosmetický UV filtr na světě.

INCI: Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine

Přípravky s látkou Tinosorb S:

SynCare SUN PROTECT SPRAY SPF 30

Sun protect

Přípravek pro ochranu při opalování s vysokým stupněm ochrany hybridními faktory. SUN PROTECT SPRAY SPF 30 chrání kůži před účinky UVA a UVB záření při opalování. Stupeň ochrany UVA 15, celkové SPF je 30. Přípravek byl posouzený z hlediska zdravotní bezpečnosti i pro děti do 3 let.

Zdroj: kosmetický zpravodaj Syncare 07/2014


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

MjExNzg5Y