ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 285,00 Kč (11,52 EUR)
naše cena 1 650,00 Kč (66,71 EUR)

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


 

 

SEO webu sledují SEO nástroje.cz

TopSites.cz

NajduZboží.cz


Tipy v péči o pleť »

Kapky jara

Co jaro pro naši pleť znamená?

První paprsky slunce, svěží vánek a záchvěvy tepla. Přichází jaro.

Mrazivé dny jsou u konce a my se konečně můžeme zbavit těžkých vrstev oblečení. Naše pokožka může být však na dotek hrubá a suchá.

.

Co s tím? Peeling!

Obličeji věnujeme péči běžně po celý rok. Pokožka těla si ale také zaslouží naši pozornost. A tělový peeling nám pomůže odstranit hrubá místa, zlepší prokrvení a dodá pokožce sametovou jemnost.

Při peelingu odstraníme z pokožky šupinky, neboli odumřelé kožní buňky, a pleť je tak nachystaná lépe vstřebávat aktivní látky z pleťových krémů a sér.

Samotným peelingem to ale nekončí. V tomto okamžiku je totiž pokožka skvěle připravená na dávku hydratace.

.

Tajemství hydratace

Po dlouhém mrazivém období je třeba pokožce dodat potřebnou vláhu. Hydratovaná pleť je zdravá pleť. A například vrásky se u dobře hydratované pleti tvoří výrazně pomaleji. Po očištění pleti (SynCare Čístící gel BIO, Pleťové čistící a odličovací mléko nebo Hydratační Tonikum) si můžete vybrat některý z našich přípravků! Od mlék a krémů můžete přejít i k hydratačním maskám (SynCare OXYGENIA O2 a SynCare Hydratační maska), které pleť výrazně posílí a dodají potřebné živiny. Vaše pleť bude jen zářit.

.

První sluneční paprsky

Sluneční paprsky se nám mohou zdát na jaře slabé, ale opak je pravdou. Pleť není po zimě připravena na silnou dávku slunečního záření, a mohla by se tak lehce spálit. Proto nezapomínejte na správnou sluneční ochranu. Sáhněte po přípravku s obsahem UV faktoru (například SynCare BioMineral hydratační krém s UV filtrem a Denní krém 100% kyselina hylauronová). Vyhnete se tak pigmentovým skvrnám a zároveň se chráníte před stárnutím pleti.

.

Co používat jako noční péči?

Nedílnou součástí správné péče o pleť je používání nočních krémů (SynCare Krém noční na suchou pleť RENOVIA), které mají vyšší obsah výživných složek. S tím souvisí i péče o oční okolí, nezapomínejte proto na oční krémy. Ty pomáhají zlepšit texturu pokožky, podporují pevnost a pružnost pokožky, která je v této oblasti náchylná k tvorbě vrásek, otoků či váčků.

.

Rozzařte svou pleť!

Jak se mění roční období, mění se i potřeby naší pleti. Po zimě může být naše pleť mdlá a unavená. A právě tehdy přichází na řadu vitamín C.

Kde je jeho tajemství?

  • potlačuje projevy stárnutí pleti vlivem UV záření
  • zmírňuje tvorbu pigmentových skvrn
  • podporuje tvorbu elastinu a kolagenu
  • pružnost a svěžest

.

A nakonec náš jídelníček

Často nevědomky do svého jídelníčku na jaře zařazujeme více ovoce a zeleniny. Což naší okožce velmi prospívá. Měli bychom jí dodat i dostatek vitamínů, minerálů a mnoho dalších živin, které jsou skvělým zdrojem antioxidantů. Naše pleť a celé tělo bude pak zdravější. 


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

NjZiO