ZBOŽÍ V AKCI

běžná cena 493,00 Kč (19,93 EUR)
naše cena 419,00 Kč (16,94 EUR)
naše cena 689,00 Kč (27,86 EUR)

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 590,00 Kč (23,85 EUR)
naše cena 1 090,00 Kč (44,07 EUR)
naše cena 605,00 Kč (24,46 EUR)


 

 

SEO webu sledují SEO nástroje.cz

TopSites.cz

NajduZboží.cz


Tipy v péči o pleť »
Kosmetické masáže

Vážené dámy, v dnešním článku si dovolujeme přiblížit svět kosmetických masáží. Kromě masáží v kosmetice rozlišujeme i další druhy: fyzioterapeutické masáže, či sportovní masáže.

Kosmetické masáže

Cílem každé kosmetické masáže je především usnadit vpravování účinných látek do kůže obličeje. Kosmetické masáže tedy nemají za účel působit primárně na velké kosterní svaly, ale na kůži. Dále slouží k uvolnění a navození pocitu klidu, který je optimální pro kvalitní kosmetickou péči.

Uvolňující účinky při kosmetické masáži můžeme cítit hlavně proto, že byť je primárně určena pro kůži, nachází se zde také mimické svaly, které kosmetická masáž uvolňuje. V této oblasti se vyskytují i drobné lymfatické pleteně, které jsou drénovaná do krčních uzlin, působí správná kosmetická masáž i na ně. U obojího se však jedná o sekundární efekt masáže.

Kosmetická masáž nesmí řešit žádný zdravotní problém a nesmí být prováděna na kůži osob s postižením na místě aplikace. (atopický ekzém, otoky očí, atd..)

Kosmetické masáže jsou standardně vyučovány na rekvalifikačních kosmetických kurzech a na kosmetických učilištích. Každá odbornice by tedy měla být seznámena s technikou, účinky i kontraindikací masáží.

 

 

Zdroj: kosmetický zpravodaj Syncare 04/2016


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

MTlhMDR