ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 1 780,00 Kč (70,55 EUR)
naše cena 1 215,00 Kč (48,16 EUR)

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


 

 

SEO webu sledují SEO nástroje.cz

TopSites.cz

NajduZboží.cz


Tipy v péči o pleť »

Péče o leť na podzim


Co podzim pro naši pokožku znamená?

Na podzim zažíváme výrazné teplotními rozdíly. Den se podobá létu, ale v noci mohou teploty dosáhnout i bodu mrazu. Pokud jsou rozdíly v teplotách větší než 20 stupňů, představují pro pokožku extremní zátěž. V zimě jsme na nízkou teplotu připraveni a častěji používáme ochranné krémy. Na podzim však tuto zátěž nečekáme.


Kladnou stránkou tohoto období u nás je malé množství škodlivého slunečního záření. Pokud netrávíme celé dny venku a nevystavujeme se slunci, je podzim jediné období, kdy se i bez fotoprotekce nemusíme bát výraznějšího poškození kůže UV zářením. Význam fotoprotekce tedy klesá. Jiná situace nastává v zimě, kdy je roziko výrazně větší díky přítomnosti sněhu, který zesiluje účinek dopadajících UV paprsků.

Ačkoli máme podzim spojený s deštěm a plískanicemi, pravdou je, že je to nejsušší roční období. To je velmi neštastné, protože naše pleť potřebuje po letním opalování získat zpět optimální hydrataci.

Podzim tedy charakterizuje

  • prudká změna teplot
  • nízká průměrná denní vlhkost
  • snížení rizika poškození pleti UV zářením

.

Jakou kosmetiku během podzimu používat?

Odlíčení a čištění

Čištění by mělo pleti na podzim přinášet určitou míru hydratace.

Pro odlíčení doporučujeme Čistící gel nebo Pleťové čistící a odličovací mléko. Zbytky stíráme Tonikem hydratačním nebo u mastnější pleti Tonikem zmatňujícím. Pro šetrné odlíčení očí použijeme Micelární odličovač, který krásně stírá i voděodolné řasenky.

.

Zbavte se pigmentových skvrn

Podzim je tím nejvhodnějším obdobím roku, kdy se můžeme zbavit nežádoucích pigmentací, které se nám v létě vytvořily po nadměrné expozici slunečnímu záření. Z nabídky SynCare doporučujeme především White Action depigmentační krém, který účinně zesvětluje pigmentovou skvrnu do úrovně přirozené barvy pokožky. Pro mastnější pleť se sklonem k akné je vhodné použití GlycoHYAL G10 AHA zjemňující emulze, která nejen sjednocuje pigment, ale i omezuje tvorbu mazu.

.

Séra s omlazujícím účinkem pro podzimní péči

Po letním období je každá pokožka narušená mírou slunečního svitu. Nyní je tedy správný čas na omlazující kůry a to nejen u zralé pleti.

Nejvíce se pro pleť hodí

Z řady ampulárních sér můžeme použít

.

Hydratace maskami SynCare

Ze široké palety masek SynCare volíme na podzim ty, které ovlivňují především hydrataci.

U výrazně suché pleti doporučujeme Hydratační masku zjasňující (303). Velmi dobrou zkušenost máme s AHA GlycoHYAL G8 omlazující maskou (554). Snáší ji i středně citlivá pleť a kromě omlazení přináší pokožce i už zmiňované sjednocení pigmentu. Pro projasnění pleti použijeme nejlépe OXYGENIA O2 - krémovou liftingovou a oxygenační masku (157).


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

OTU4MjM