ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 1 780,00 Kč (70,55 EUR)


 

 

SEO webu sledují SEO nástroje.cz

TopSites.cz

NajduZboží.cz


Tipy v péči o pleť »

Péče o pleť v zimě

Co zima pro naši pleť znamená?

Zatímco podzim je charakteristický často i dvaceti stupňovými rozdíly mezi dnem a nocí, v zimním období se teplota vyrovnává. Největším rizikem se tak stává suchý mráz. Je charakteristický pro leden nebo druhou půli února, ale může nás překvapit i v prosinci. S klesající teplotou klesá i vlhkost. Nechráněná kůže se tedy velmi rychle vysouší a je přístupnější vnějšímu poškození. Stačí malé množství ledových zmrazků a pleť může v extrémním případě i drobně krvácet.

V zimě bychom také neměli zapomínat na ochranu před UV zářením. Účinek UV je v zimě zesilován odrazem od sněhových krystalů a pobytem na horách. Paradoxně se při slunečním svitu na horách můžeme spálit rychleji než v létě u moře.

.

Které přípravky tedy volit?

Pokožka je v zimě vždy sušší, než v jiném období. Proto volíme krémy s vyšším obsahem tukových složek nebo aplikujeme silnější vrstvu krému.

U citlivé pleti je jako denní krém vhodný Nicream s UV filtrem, lze použít i Sebucel krém.

U mastné pleti doporučujeme Nicream nebo Denní krém na mastnou pleť CPK bio v silnější vrstvě.

U suché pleti jednoznačně preferujeme Ochrannou emulzi při teplotách pod -5st, jinak volíme Denní krém na suchou pleť CPK bio. Pokud zrovna nejedeme na hory, je pro suchou pleť je vhodný i Sebucel krém.

U pleti s akné můžeme doporučit GlycoRETINAL krém, ale při skutečném chladu se osvědčila kombinace GlycoRETINAL ve slabé vrstvě a poté AcneSoft make-up.

U zralé pleti doporučujeme používat Renovia noční výživný krém i přes den. Pokud jedete na hory, kde bude více slunce, pak lze kombinovat Renovia noční krém a na něj vrstvit tence Renovia denní krém s UV filtrem.

.

Odlíčení a čištění pleti v zimě

Čistící emulze Lacrima

Zklidňující a výživné tonikum Lacrima

.

Intezivní hydratace a ochrana pleti séry

Retinal C firming

Cellular hydrating

.

Masky pro relipidaci a výživu

Maska zklidňující

Mořská alginátová maska

Hydratační krém

.

Ochrana pleti před chladem a mrazem

Podívejte se na náš výběr!


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

MTc2M2RiM