ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 3 800,00 Kč (150,32 EUR)
naše cena 605,00 Kč (23,93 EUR)

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


 

 

SEO webu sledují SEO nástroje.cz

TopSites.cz

NajduZboží.cz


Tipy v péči o pleť »
Urea (močovina)

Dámy a pánové,

v dnešním díle o kosmetických surovinách bude řeč, možná pro někoho o netradiční surovině, močovině.

Urea neboli močovina je organická látka odvozená od amoniaku a plní významnou roli v biochemii mnoha organizmů. V lidském těle je hlavním konečným produktem metabolizmu bílkovin. Je vylučována močí a v malé míře také potem. Jiní živočichové vylučují další deriváty amoniaku - např. kyselinu močovou. Protože močovina je sémanticky spojována s močí ( I když je pouze její malou součástí a je prakticky bez pachu. ), používá se častěji v kosmetice její druhé označení - karbamid. Urea náleží k nejvíce využívaným kosmetickým surovinám. Je bezpečná a má velký rozsah využití. Čistá urea má výborné hydratační účinky, současně dezinfikuje a zvláčňuje. Používá se nejen v kosmetice, ale také v léčivech typů mastí a krémů. Má nezastupitelný význam i při ošetření atopické kůže především u dětí.

Formy močoviny používané v kosmetice:

(INCI: Urea) – hydratuje, zvláčňuje, změkčuje - vhodná pro suchou, praskající na narušenou kůži. hydroxyetyl urea

(INCI: Hydroxyethyl Urea) – kondicionační složka, změkčuje diazolidinylová urea

(INCI: Diazolidinyl Urea) - konzervační látka, přípustná do 0,5% peroxid vodíku urea

(INCI: Urea Peroxide) - zesvětlení vlasů nebo pro hygienu dutiny ústní.

 

Přípravky obsahující tuto surovinu:

ISIS Urelia gel


Jemný čistící a mycí pěnový gel na obličej, tělo a vlasy s obsahem 10 % urey a patentované látky Xpertmoist®. Gel nevysušuje a podílí se na vzniku rovnovážného stavu pokožky. Jemně čistí, aniž by docházelo k podráždění citlivé kůže se sklonem k svědění a šupinatění, zároveň obnovuje přirozený ochranný film epidermis . Spojení urey a formule Xpertmoist® podporuje eliminaci tvorby šupin a hydrataci pleti, přičemž má zároveň obnovující a antibakteriální účinky. Ulehčuje od nepříjemných pocitů a svědění.

SynCare SEBUNORM - krém pro snížení tvorby mazu

Sebunorm

Unikátní krém pro přeměnu mastné aknózní pleti v pleť normální. Obsahuje remodelační složky - glukonolakton a lipokaprylovou kyselinu, které obnovují normální vzhled pleti, výrazně ji zjemňují a brání aktivitě mazových žláz. Bisabolol dodává krému příjemné aroma. krém se velmi snadno vstřebává do pleti a je vhodný pro dlouhodobé použití po ošetření aknózní pleti v salónu nebo při domácí péči.

 

a mnoho dalších..

 

Zdroj: kosmetický zpravodaj Syncare 09/2012


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

ZjhiODU2Ym