ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 685,00 Kč (27,69 EUR)
naše cena 595,00 Kč (24,06 EUR)

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


 

 

SEO webu sledují SEO nástroje.cz

TopSites.cz

NajduZboží.cz


Tipy v péči o pleť »
Tinosorb S


Srpen se blíží ke konci a začátek školního roku už klepe na dveře. Nicméně venku stále svítí sluníčko, teploty se šplhají směrem nahoru a přichází babí léto. Není radno slueční záření podceňovat ani v září. Proto jsme si pro vás v dnešním článku připravili povídání o další kosmetické surovině - Tinosorb S.

Molekula Tinosorb S

Tinosorb S byl vyvinutý německou firmou BASF - jednou z největších farmaceutických společností světa. Jedná se u UV filtr s velmi širokým spektrem účinku. Chemicky náleží Tinosorb S do rodiny hydroxyfenyltriazinů. Není bez zajímavosti, že tyto látky se dnes stále častěji využívají i jako UV absorbéry šatů, zajišťující jejich barevnou stálost. Jejich výhodou je mimořádná stabilita. Velmi neochotně s čímkoli reagují. To je výhodné nejen pro oděvy, ale především pro kůži člověka.

V kosmetice se dlouho používaly jen dva typy UV filtrů - chemické a fyzikální. Chemické filtry zpravidla velmi dobře filtrují UVA i UVB záření, ale nezřídka způsobují podráždění nebo alergické reakce. Fyzikální filtry jsou výborně tolerovány kůží, ale ve vyšších koncentracích působí na kůži bílý efekt. Tinosorb S spojuje výhodné vlastnosti chemických a fyzikálních filtrů. Nezpůsobuje alergie, nemá toxické účinky, ale současně filtruje UV záření v celém spektru UVA i UVB. Jedná se o nejúčinnější kosmetický UV filtr na světě.

INCI: Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine

Přípravky s látkou Tinosorb S:

SynCare SUN PROTECT SPRAY SPF 30

Sun protect

Přípravek pro ochranu při opalování s vysokým stupněm ochrany hybridními faktory. SUN PROTECT SPRAY SPF 30 chrání kůži před účinky UVA a UVB záření při opalování. Stupeň ochrany UVA 15, celkové SPF je 30. Přípravek byl posouzený z hlediska zdravotní bezpečnosti i pro děti do 3 let.

Zdroj: kosmetický zpravodaj Syncare 07/2014


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

NGM2ODI5