ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 605,00 Kč (24,46 EUR)
naše cena 545,00 Kč (22,03 EUR)
cena před slevou 658,00 Kč (26,60 EUR)
naše cena 329,00 Kč (13,30 EUR)

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 605,00 Kč (24,46 EUR)
naše cena 590,00 Kč (23,85 EUR)
naše cena 1 090,00 Kč (44,07 EUR)


 

 

SEO webu sledují SEO nástroje.cz

TopSites.cz

NajduZboží.cz


Tipy v péči o pleť »

Monodermá

Co je na produktech Monoderma inovativní?

MONODERMÁ je italská řada přírodních vitaminových produktů zaměřená na koncepci dermokosmetického minimalismu - pracující na principu jednoduchosti

 • pleti dodávají pouze pouze aktivní látky v jejich nejčistší podobě
 • naprostá absence konzervantů, parfémů a barviv
 • bezpečnost a snášenlivost i pro nejcitlivější pokožku
Co dělá jejich výrobky jedinečné, bezpečné a efektivní, je inovativní MonoDermoDose základ: jednotlivá dávka poskytuje čistou, efektivní formu vitamínu, která respektuje ekosystém pokožky. Používání vitamínů ve formátu MonoDermoDose bylo studováno za účelem dát pleti pouze aktivní složky v jejich nejčistší formě, kompletně bez vody, konzervačních látkek, barviv, parfémů a látek, které, pokud jsou přítomny, mohou způsobovat alergie, přecitlivělost a podráždění pokožky.
"Dej kůži jen to, co potřebuje" - to je poselství, které nám MonoDermoDose připomíná každý den. Dermokosmetická čistota, bezpečnost a účinnost kombinovaná v jednom daru krásy vaší pleti.

.

Jak mám vitamín Monoderma použít?

Držte ampulku Monoderma jemně mezi prsty ve vodorovné nebo svislé poloze, dávejte pozor, abyste nevyvíjeli silný tlak, a otočte její uzávěr, dokud se úplně neoddělí. Naneste přípravek na dokonale vyčištěnou pleť, pomocí prstů rozetřete na části, které mají být ošetřeny.
Produkt se rychle vstřebává, není mastný a nezanechává stopy.
.

.

Je jedna Monoderma ampulka 0,5 ml dost na ošetření mé tváře i krku?

Ano, Monoderma ampulka 0,5 ml je správné množství pro ošetření jak vaší tváře, tak i krku.
.

Dají se vitamíny Monoderma kombinovat?

Vitamíny Monoderma A15, C10 a E5 se mohou aplikovat buď individuálně dle instrukcí konkrétního vitamínu, nebo kombinovaně, jeden s druhým pro cílenější a efektivnější působení léčby, či při specifických poškozeních pokožky.

Speciálně doporučeno pro

 • Zralou, stárnoucí pleť
 • Suchou pleť
 • Tenkou pokožku
 • Jako prevence proti predčasnému stárnutí dehydratované pleti

Aplikace

.

Speciálně doporučeno pro

 • Smíšený typ pleti (jako anti-ageing)
 • Pigmentové skvrny
 • Pihy
 • Jako prevence proti předčasnému stárnutí pleti
 • Aknózní pleť

Aplikace

.

Speciálně doporučeno pro

 • Normální pleť (jako anti-ageing)
 • Pigmentové skvrny
 • Citlivou pleť
 • Jako prevence před slunečním poškozením
 • Pleť po chemickém peelingu či laserovém ošetření

Aplikace

.

Mohou se produkty Monoderma používat během těhotenství?

Dermokosmetická bezpečnost je jednou z absolutních výsad výrobků. Díky hypoalergenním formulím, které jsou zaručeny pečlivým výběrem účinných látek a špičkovými metodami, jsou naše výrobky bezpečné pro každodenní použití, dokonce i během těhotenství. Složky působí lokálně na kůži, aniž by pronikaly do hlubších vrstev kůže, nebo do krevního oběhu.
Navíc Monoderma C10 může být užitečná zejména v těhotenství, jako prevence a léčba melasmy v těhotenství (tmavé hnědé skvrny, které se u těhotných žen mohou rozvíjet zejména na obličeji a krku).
Monoderma E5 je indikována k prevenci popraskání bradavek a vzniku strií. Retinol se v těhotenství nedoporučuje používat systémově (jako orální doplněk); naproti tomu, není žádná konkrétní kontraindikace pro topické použití přípravků obsahujících retinol v koncentracích pod 0,3 % (některé studie dokazují, že až do této koncentrace není složka absorbována do krevního oběhu). Koncentrace retinolu v Monoderma A15 je 0,15 %.

.

Mohou se produkty Monoderma použít v případě alergie na nikl?

Monoderma výrobky jsou testovány na nikl: množství niklu v každé vyrobené dávce se měří hmotnostním spektrometrem a ukazuje, že množství obsaženého niklu je mnohem nižší, než je bezpečnostní limit, nad který mohou mít lidé s alergií na tento kov kožní reakci.

.

Mohu používat svůj obvyklý krém a/nebo make-up po nanesení vitamínu Monoderma? 

Po použití vitamínu v MonoDermoDose můžete na pleť použít jinou kosmetiku (např. denní hydratační krém, opalovací či výživný noční krém nebo make-up).

.

Je možné Monoderma vitamíny aplikovat kolem očí?

Složení produktů Monoderma byla specificky studována, aby byla zaručena maximální bezpečnost a snášenlivost i při aplikaci na citlivou oblast kolem očí. Monoderma A15 by se neměla používat kolem očí pouze v případě mimořádně citlivé pokožky, vzhledem k vysoké koncentraci retinolu (0,15 %), což je velmi účinná látka.
.

Jak dlouho bych měl/a používat výrobky Monoderma?

Vitamín Monoderma E5 může být použit jako základní antioxidant, přednostně na dlouhou dobu léčby.
Na rozdíl od něj se Monoderma A15 a Monoderma C10 doporučují používat v léčebných cyklech v délce 2 až 3 měsíců, které mohou být opakované každý rok.
.

Může se Monoderma E5 použít pro kojence a děti?

Vlastnosti vitamínu E a speciální forma Monodermy E5 činí tento produkt ideální dermokosmetikou pro léčbu dětí s červenou kůží (vyrážka, studené vyrážky, sluneční spálení, svědění).

.

Aplikovala jsem Monodema A15 a moje pleť zrudla a mírně se olupuje. Je to normální?

Obecně lze říci, že lokální aplikace retinoidů může způsobit zarudnutí, olupování a suchou pokožku. V porovnání s ostatními retinoidy je Retinol lépe snášen; avšak v důsledku činnosti výrobku může někdy dojít k těmto sekundárním efektům, a to zejména v průběhu prvních dnů používání. V tomto případě nastavte frekvenci aplikace v závislosti na citlivosti vaší vlastní pokožky. Pokud přetrvává zarudnutí a pálení, pozastavte používání výrobku.
.

Když nanesu Monodermu C10, moje pleť mírně brní. Je to normální?

Přípravek by měl být aplikován na dokonale suchou pokožku. Každé mírné brnění je v důsledku činnosti výrobku a po krátké době zmizí.
.

Může se Monoderma A15 (Retinol 0,15 %) používat i v létě?

Vzhledem k tomu, že retinol má na kůži exfoliační účinek (olupování odumřelých částí kůže), způsobuje vyšší citlivost na sluneční záření. Z tohoto důvodu se doporučuje, aby se Monoderma A15 aplikovala ve večerních hodinách a v průběhu dne pak ochranný sluneční krém.


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

OTU5Yj