ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 388,00 Kč (15,99 EUR)
cena před slevou 4 030,00 Kč (166,12 EUR)
naše cena 3 224,00 Kč (132,89 EUR)
naše cena 3 245,00 Kč (133,76 EUR)


 

 

SEO webu sledují SEO nástroje.cz

TopSites.cz

NajduZboží.cz


Tipy v péči o pleť »

Monodermá

Co je na produktech Monoderma inovativní?

MONODERMÁ je italská řada přírodních vitaminových produktů zaměřená na koncepci dermokosmetického minimalismu - pracující na principu jednoduchosti

 • pleti dodávají pouze pouze aktivní látky v jejich nejčistší podobě
 • naprostá absence konzervantů, parfémů a barviv
 • bezpečnost a snášenlivost i pro nejcitlivější pokožku
Co dělá jejich výrobky jedinečné, bezpečné a efektivní, je inovativní MonoDermoDose základ: jednotlivá dávka poskytuje čistou, efektivní formu vitamínu, která respektuje ekosystém pokožky. Používání vitamínů ve formátu MonoDermoDose bylo studováno za účelem dát pleti pouze aktivní složky v jejich nejčistší formě, kompletně bez vody, konzervačních látkek, barviv, parfémů a látek, které, pokud jsou přítomny, mohou způsobovat alergie, přecitlivělost a podráždění pokožky.
"Dej kůži jen to, co potřebuje" - to je poselství, které nám MonoDermoDose připomíná každý den. Dermokosmetická čistota, bezpečnost a účinnost kombinovaná v jednom daru krásy vaší pleti.

.

Jak mám vitamín Monoderma použít?

Držte ampulku Monoderma jemně mezi prsty ve vodorovné nebo svislé poloze, dávejte pozor, abyste nevyvíjeli silný tlak, a otočte její uzávěr, dokud se úplně neoddělí. Naneste přípravek na dokonale vyčištěnou pleť, pomocí prstů rozetřete na části, které mají být ošetřeny.
Produkt se rychle vstřebává, není mastný a nezanechává stopy.
.

.

Je jedna Monoderma ampulka 0,5 ml dost na ošetření mé tváře i krku?

Ano, Monoderma ampulka 0,5 ml je správné množství pro ošetření jak vaší tváře, tak i krku.
.

Dají se vitamíny Monoderma kombinovat?

Vitamíny Monoderma A15, C10 a E5 se mohou aplikovat buď individuálně dle instrukcí konkrétního vitamínu, nebo kombinovaně, jeden s druhým pro cílenější a efektivnější působení léčby, či při specifických poškozeních pokožky.

Speciálně doporučeno pro

 • Zralou, stárnoucí pleť
 • Suchou pleť
 • Tenkou pokožku
 • Jako prevence proti predčasnému stárnutí dehydratované pleti

Aplikace

.

Speciálně doporučeno pro

 • Smíšený typ pleti (jako anti-ageing)
 • Pigmentové skvrny
 • Pihy
 • Jako prevence proti předčasnému stárnutí pleti
 • Aknózní pleť

Aplikace

.

Speciálně doporučeno pro

 • Normální pleť (jako anti-ageing)
 • Pigmentové skvrny
 • Citlivou pleť
 • Jako prevence před slunečním poškozením
 • Pleť po chemickém peelingu či laserovém ošetření

Aplikace

.

Mohou se produkty Monoderma používat během těhotenství?

Dermokosmetická bezpečnost je jednou z absolutních výsad výrobků. Díky hypoalergenním formulím, které jsou zaručeny pečlivým výběrem účinných látek a špičkovými metodami, jsou naše výrobky bezpečné pro každodenní použití, dokonce i během těhotenství. Složky působí lokálně na kůži, aniž by pronikaly do hlubších vrstev kůže, nebo do krevního oběhu.
Navíc Monoderma C10 může být užitečná zejména v těhotenství, jako prevence a léčba melasmy v těhotenství (tmavé hnědé skvrny, které se u těhotných žen mohou rozvíjet zejména na obličeji a krku).
Monoderma E5 je indikována k prevenci popraskání bradavek a vzniku strií. Retinol se v těhotenství nedoporučuje používat systémově (jako orální doplněk); naproti tomu, není žádná konkrétní kontraindikace pro topické použití přípravků obsahujících retinol v koncentracích pod 0,3 % (některé studie dokazují, že až do této koncentrace není složka absorbována do krevního oběhu). Koncentrace retinolu v Monoderma A15 je 0,15 %.

.

Mohou se produkty Monoderma použít v případě alergie na nikl?

Monoderma výrobky jsou testovány na nikl: množství niklu v každé vyrobené dávce se měří hmotnostním spektrometrem a ukazuje, že množství obsaženého niklu je mnohem nižší, než je bezpečnostní limit, nad který mohou mít lidé s alergií na tento kov kožní reakci.

.

Mohu používat svůj obvyklý krém a/nebo make-up po nanesení vitamínu Monoderma? 

Po použití vitamínu v MonoDermoDose můžete na pleť použít jinou kosmetiku (např. denní hydratační krém, opalovací či výživný noční krém nebo make-up).

.

Je možné Monoderma vitamíny aplikovat kolem očí?

Složení produktů Monoderma byla specificky studována, aby byla zaručena maximální bezpečnost a snášenlivost i při aplikaci na citlivou oblast kolem očí. Monoderma A15 by se neměla používat kolem očí pouze v případě mimořádně citlivé pokožky, vzhledem k vysoké koncentraci retinolu (0,15 %), což je velmi účinná látka.
.

Jak dlouho bych měl/a používat výrobky Monoderma?

Vitamín Monoderma E5 může být použit jako základní antioxidant, přednostně na dlouhou dobu léčby.
Na rozdíl od něj se Monoderma A15 a Monoderma C10 doporučují používat v léčebných cyklech v délce 2 až 3 měsíců, které mohou být opakované každý rok.
.

Může se Monoderma E5 použít pro kojence a děti?

Vlastnosti vitamínu E a speciální forma Monodermy E5 činí tento produkt ideální dermokosmetikou pro léčbu dětí s červenou kůží (vyrážka, studené vyrážky, sluneční spálení, svědění).

.

Aplikovala jsem Monodema A15 a moje pleť zrudla a mírně se olupuje. Je to normální?

Obecně lze říci, že lokální aplikace retinoidů může způsobit zarudnutí, olupování a suchou pokožku. V porovnání s ostatními retinoidy je Retinol lépe snášen; avšak v důsledku činnosti výrobku může někdy dojít k těmto sekundárním efektům, a to zejména v průběhu prvních dnů používání. V tomto případě nastavte frekvenci aplikace v závislosti na citlivosti vaší vlastní pokožky. Pokud přetrvává zarudnutí a pálení, pozastavte používání výrobku.
.

Když nanesu Monodermu C10, moje pleť mírně brní. Je to normální?

Přípravek by měl být aplikován na dokonale suchou pokožku. Každé mírné brnění je v důsledku činnosti výrobku a po krátké době zmizí.
.

Může se Monoderma A15 (Retinol 0,15 %) používat i v létě?

Vzhledem k tomu, že retinol má na kůži exfoliační účinek (olupování odumřelých částí kůže), způsobuje vyšší citlivost na sluneční záření. Z tohoto důvodu se doporučuje, aby se Monoderma A15 aplikovala ve večerních hodinách a v průběhu dne pak ochranný sluneční krém.


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

OGVmZDVmO